Internet Reklamcılığı

Algoritmalar ile uyumlu uygun fiyatlı interaktif reklamcılık hizmetleri

Verdiğimiz tüm reklamcılık hizmetlerinde güncel teknolojileri ve trendleri kullanarak pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası standartlarda reklamcılık hizmeti almak isterseniz doğru yerdesiniz.

Arama Motoru Reklamları

Google ve yandex gibi arama motorlarına özel üst sıralarda çıkma , kelime bazlı yükselme , anahtar kelimelerde listelenme gibi ihtiyaca yönelik hizmetler verebilir ve sizleri arama motorlarında üst sıralara taşıyabiliriz. Aynı zamanda mevcut kampanyalarınızı yönetebilir veya danışmanlık hizmeti vererek amacınıza yönelik nokta atışı çalışmalar yapabiliriz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin, TikTok gibi platformlarda hedef kitlenize yönelik reklam çalışmaları yapabiliriz. 0’dan kampanyalar oluşturarak hedef kitlenize, minimum maliyet ve maksimum gösterim olacak şekilde reklam çalışmaları oluşturabiliriz. Mevcut reklam kampanyalarınızı düzenleyebilir veya bu konular ile ilgili danışmanlık hizmetleri verebiliriz.

Özel Reklamlar

Sitenizin başka sitelerde görsel veya metinsel reklamları ve özel PR çalışmaları gibi büyümenizi, trafik hacimlerinizi artıran, potansiyel müşterilerinize erişmenizi sağlayan özel reklam hizmetini ihtiyaçlarınız dahilinde sizlere sağlayabiliriz. Haber,makale veya görsel reklam şekillerinde türkiye’nin en büyük sitelerinde reklamlarınızı yayınlayabilir ve özel çalışmalar yapabiliriz.